محل تبلیغات شما

سلام می کنم به شما همراهان عزیز وبلاگ گلدون دات کام امروز بعد از ۱۳ سال دوری از بلاگفا وبلاگ برگشتم در یک بتونیم با هم دیگه خیلی خوبی رو به اشتراک بزاریم من سال ۱۳۸۵ وبلاگ را راه انداخته بودم که با عنوان سامی مدل ان جی بود اما بعد از سال‌های سال دوری و درگیری مشکلات زیادی که داشتم امروز برگشتم تا بتونیم با هم دیگه هامونو به همدیگه برسونیم و نتایج خوبی داشته باشیم نمیخوام در این وبلاگ از این به بعد راجع به کتاب و کتابخوانی صحبت کنم و ایده‌هایی که از کتاب می‌گیرم را با شما به اشتراک بگذارند هم این ایده را می تونیم با هم دیگه به کار بگیریم و در زندگی ازش استفاده کنیم از شما خواهشمندم واستدعا دارند که با من در این مسیر همراه باشیم و بتونیم ایده های نابرو با همدیگه به نتایج خیلی خوبی باشیم از شما تقاضا دارم مجدداً ایده های خوبتون ایده های خوبی که از کتاب می گیرید اوباما به اشتراک بذارید بگذارید دوستان دیگر هم از این نیروها استفاده کند شک نکنید تاثیرش در ماه‌ها و چند سال بعد میتونید در زندگی خودتون ببینید ببینید چقدر این ایده ها میتونه نکات خوبی را در زندگی شما ایجاد کنه ممنون از اینکه این سال‌ها همراه ما بودید و پیگیری وبلاگ بودیم این وبلاگ اطلاعاتی راجع به موضوعات مختلف موزیک و سایر موارد کار می‌کرد اما از این لحظه تصمیم دارد که فقط و فقط به صورت متمرکز بر روی کتاب و کتابخوانی کار کنه من امروز می خوام کتاب پدر پولدار پدر بی پول را به شما معرفی کنم تاکید می‌کنم این کتاب و حتما بخونید و با دقت بخونید مثل رومه تونسی کتابی که قرار امتحان بدید به دقت تحلیل کنید را به دقتفکر کنیم قطعاً نتایج خیلی مثبتی برای شما خواهد داشت این نتایج آن به شما در سه روز آینده پاسخش را می‌دهیم مطمئنا شما بعد از خوندن این کتاب شگفت زده می شد این کتاب توسط رابرت کیوساکی استاد بزرگ ثروت‌آفرینی جهان دنیا بلکه جهان می توان نتایج خیلی خوبی ازش گرفت و می‌توانیم بگوییم که درس هایی که ثروتمندان طی کردند و آن را یاد گرفتم در گذشته با ما هم یاد بگیریم ما راه موفقیت را یاد بگیریم یک بخشی از این کتاب رو میخونم تا اینکه شما ایده های خوبی در این کتاب داشته باشیم برای خودتون :

در سال ۱۹۹۵ من مصاحبه‌ای با یکی از رومه‌ها در سنگاپور انجام دادن خانم جوان خبرنگار سرم قار شده مصاحبه بلافاصله آغاز شد ما در سالن یکی از هتل های بزرگ و اشرافی دنیا نشسته بودیم و در حالی که به او همان رامز می‌کردیم در مورد علت سفر به سنگاپور حرف می‌زنیم

پول و کی گرفت ؟ علیزاده ، کار و کی کرد؟ سامی!

بازگشتم برای کتاب

سامی مدل دی اند جی

کتاب ,خوبی ,هم ,وبلاگ ,ایده ,نتایج ,این کتاب ,از این ,ایده های ,در این ,با هم

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

خانواده و آداب سلامتی (سبک) زندگی